124 Spider Scorpione

KWINTESENCJA MOCY

Żadnych ozdobników, żadnych bzdur, żadnych kompromisów. Jestem taki, jak widzisz. Czysta determinacja, charakterystyczny dźwięk
i jeden, jasny cel: dobrze się bawić.WYDECH RECORD MONZA

Stylistyka jest podstawą przy wyborze modelu spider, tak samo jak dźwięk. Podwójny, 4-rurowy wydech Record Monza modyfikuje przepływ spalin
w zależności od obrotów silnika. Dodatkowo, zmniejszone przeciwciśnienie umożliwia energiczne dostarczanie mocy na wszystkich obrotach silnika.

SELEKTOR TRYBU NAPĘDU

Przyjemność z jazdy jest dla Abartha kluczowa. Selektor trybu napędu zmienia kalibrację silnika, przyspieszenie, układ kierowniczy, sterowanie elektroniczne
i przekładnię. Wynikiem tego jest umiarkowana jazda w dużym ruchu
i bardziej sportowe odczucia na otwartej drodze. Zmieniaj drogę przed sobą, nie swoją przyjemność z jazdy.

SILNIK 1.4 TURBO MULTIAIR 170 KM

Spider – lekki, a jednocześnie potężny. Silnik 1.4 Turbo MultiAir został skalibrowany tak, aby osiągać moc 170 KM. Jakie to ekscytujące, chwycić kierownicę samochodu, który aż wyrywa się do przodu, a jednocześnie zapewnia pełną kontrolę nad swoimi osiągami.


SIEDZENIA Z WSTAWKĄ Z MIKROFIBRY

Eleganckie, wyrafinowane DNA Abartha 124 spider Scorpione widoczne jest w jego wnętrzu, dzięki nowej stylistyce foteli: umieszczoną centralnie wstawką z mikrofibry zapobiegającą ześlizgiwaniu się kierowcy na boki.

STYLISTYKA PRZODU

Jego wyrafinowany styl przejawia się również w nowej stylistyce przodu, gdzie wykorzystanie kolorów ograniczone jest do minimum. Szare obudowy lusterek bocznych dopasowane są do tonu mocowań, a obudowa grilla i przednie wstawki dyfuzora są jednolicie czarne.

ELEGANCKIE NADWOZIE

Abarth 124 spider Scorpione to synonim elegancji. Nadwozie w jednym kolorze, do wyboru czarnym lub białym, podkreśla jego stonowany, a jednak zdecydowany charakter.
ABARTH D.A.M.

Mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym.
Z klasą i sportowym charakterem D.A.M. ma wpływ zarówno na bezpieczeństwo, jak i osiągi. Możliwość przeniesienia momentu obrotowego między przednimi kołami daje wyjątkowy dynamizm. Wynikiem jest bezbłędne pokonywanie zakrętów.

AMORTYZATORY BILSTEIN

Dzięki sportowemu zawieszeniu
z amortyzatorami Bilstein, specjalnie skalibrowanymi przez Abarth, oraz powiększonymi kolumnami, nowy Abarth 124 spider Scorpione doskonale trzyma się drogi, zapewnia neutralne ustawienie oraz maksymalną kontrolę na każdym zakręcie.

SPECJALNY UKŁAD HAMULCOWY

Specjalny układ hamulcowy Abartha zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, pozostając jednocześnie bez wpływu na jakość osiągów. Możliwy jest również wybór systemu hamulcowego Brembo, zaprojektowanego w całości tak, aby dostarczał przyjemność z jazdy. Twój styl będzie wyjątkowy.NOWE OBLICZE ABARTHA SPIDER

Abarth 124 spider Scorpione to model spidera stworzony dla tych, którzy nie chcą zrezygnować z elegancji. Po wielkim sukcesie Abartha 124 spider oraz Abarth 124 rally, dołącza do nich nowy członek rodziny Abarth 124. Daj się ukłuć Skorpionowi.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Karta Ratownicza