595 Competizione

NAJWYŻSZY POZIOM OSIĄGÓW

Nowy Abarth 595 Competizione został opracowany z myślą o tych, którzy zawsze dążą do najlepszych osiągów. To źródło czystej adrenaliny: jeszcze bardziej agresywna nowa stylistyka, jeszcze bardziej sportowe nowe wnętrze oraz wyjątkowy dźwięk wydechu Record Monza by Abarth. Przygotuj się na nowy poziom osiągów. Jeszcze więcej osiągniesz z Abarthem.ROZWINIĘTA AERODYNAMIKA

Każdy szczegół opracowano z myślą
o osiągach: nowe boczne wloty powietrza
w tylnym zderzaku powodują zwiększony przepływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne osłony, spoiler oraz tylny wyciąg pomagają utrzymać samochód na drodze.

WYDECH ABARTH
Z ZAWOREM 4 RUR WYLOTÓW „RECORD MONZA”

Układ wydechowy „Record Monza”
z 4 wylotami Abarth zmienia przepływ gazów spalinowych w zależności od zakresu pracy silnika. Zmniejsza ciśnienie, aby zwiększyć moc i dźwięk! Sportowy styl
i dźwięk Abarth.

SYSTEM BEATSAUDIO™

Dostępny opcjonalnie system BeatsAudio™: 480 W, cyfrowy
8-kanałowy wzmacniacz, dwa głośniki wysokotonowe zainstalowane
w przednich słupkach, dwa głośniki niskośredniotonowe (165 mm)
w przednich drzwiach, dwa pełnozakresowe (165 mm) głośniki
w tylnych panelach bocznych i jeden głośnik niskotonowy (200 mm) pośrodku bagażnika,
w komorze koła zapasowego.


PAKIET PERFORMANCE

Wyjątkowy dla 595 Competizione Pakiet Performance obejmuje: D.A.M. Abarth (mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym), skórzane siedzenia Abarth Corsa projektu Sabelt i powłoki
z materiału Alcantara® i włókna węglowego, lżejsze sportowe koła Supersport w matowej czerni, ukryta antena z aluminiową pokrywą 595
i estetyczny zestaw do personalizacji samochodu. Wyrusz na podbój drogi.

BEZKOMPROMISOWE OSIĄGI

Abarth 595 to czyste osiągi. Silnik 1.4
T-Jet o mocy 180 KM z turbosprężarką Garret i trybem podwójnego wydechu
o 4 rurach „Record Monza”. Moc właściwa 132 KM/l oraz przyspieszenie 0 - 100 km/h w 6,7 s dzięki niesamowitemu stosunkowi masy do mocy: 5,9 kg/KM.

NOWY RAJDOWY KOKPIT

Nowa sportowa kierownica pokryta skórą
i Alcantarą, ze wstawką z włókna węglowego i wskaźnikiem położenia do jazdy na wprost. Styl jazdy konfigurowalny za pomocą przycisku Sport, który włącza maksymalny moment obrotowy
i dostosowuje kalibrację wspomagania kierownicy oraz pedału gazu. Ponadto zestaw wskaźników TFT przełącza się na konfigurację rajdową.
UKŁAD HAMULCOWY BREMBO

Układ hamulcowy, zaczerpnięty
z wyścigowego know-how firmy Brembo, składa się z 4-tłoczkowych aluminiowych stałych zacisków monoblokowych, połączonych z wentylowaną i perforowaną tarczą o średnicy 305 mm. Zapewnia szybką reakcję i minimalną drogę hamowania. Działa bez zarzutu nawet po długotrwałym użytkowaniu.

AMORTYZATORY KONI

Tylne amortyzatory Koni z FSD (tłumienie sterowane częstotliwością) sprawiają, że jazda jest prawdziwą przyjemnością. Zwiększają bezpieczeństwo, poprawiając przyczepność, obsługę i stabilność pojazdu. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach.

SIEDZENIA SABELT

Siedzenia Corsa Sabelt z czarnej tkaniny z wykończeniem Tar Cold Grey. Doskonale stabilizują ciało kierowcy po bokach. Idealnie nadają się do sportowej jazdy, ponieważ zapewniają przełożenie każdej minimalnej zmiany obciążenia na kierowcę. Dostępne na żądanie,
z wykończeniem skórzanym w połączeniu
z Alcantarą lub standardowo pokryte tkaniną.TRZECI POZIOM: BEZKOMPROMISOWE OSIĄGI

Abarth 595 Competizione wyposażono do granic sportowych możliwości. Poczuj adrenalinę - 180 KM z turbosprężarką Garrett, przednimi i tylnymi amortyzatorami Abarth autorstwa Koni, trybem podwójnego wydechu o 4 rurach „Record Monza”, przednimi
4-tłoczkowymi nieruchomymi zaciskami Brembo, diamentowymi felgami 17”
z lekkich stopów, bocznymi naklejkami Abarth z wykończeniem Tar Cold Grey. Bezkompromisowy Abarth.UWOLNIJ MOC

Ciesz się wolnością na drodze. Opuść dach, wrzuć pierwszy bieg i zacznij zabawę. Nowy 595C Range z elektrycznym miękkim dachem sprawi, że poczujesz wiatr we włosach.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Karta Ratownicza