595 Pista

JEST TYLKO JEDEN SPOSÓB ABY SIĘ WYRÓŻNIĆ

Abarth 595 Pista został skonstruowany po to, abyś mógł w pełni przeżyć każdą sekundę wyścigu, poczuć przypływ adrenaliny i przeżyć ekscytujące momenty. Dostosowany jest do jazdy w ruchu ulicznym, ale swą prawdziwą naturę ujawnia na torze.
Nie stawiaj sobie celów, po prostu stań na linii startu.NIEPOWTARZALNY ODGŁOS SKORPIONA

Podwójny wydech z 4 rurami na końcu zmienia prędkość przepływu gazów spalinowych w zależności od zakresu pracy silnika; niższe ciśnienie zwiększa moc przy każdej prędkości obrotowej. Wyścigowy styl i dźwięk w stylu Abarth.

SILNIK 160 KM

4-cylindrowy silnik 1.4 Turbo T-Jet modelu 595 Pista zapewnia maksymalną moc 160 KM i maksymalnie 230 Nm przy 3000 obr./min. Wykorzystaj prostą, aby osiągnąć prędkość 218 km/h i wygraj wyścig spod świateł dzięki przyspieszeniu od 0–100 w 7,3 s.

KOŁA 17” ZE STOPÓW LEKKICH

Koła ze stopów lekkich Formula 17”
w czarnym macie z oponami 205/40
i zwiększoną o 50% powierzchnią wentylacji zapewniają lepsze odprowadzanie ciepła, gwarantując niezawodność hamowania.


ZNACZEK 595 PISTA

Każdy Abarth to osobna historia, a 595 Pista nie jest tu wyjątkiem. Moc 160 KM, wydech Dual Mode Record Monza z 4 końcówkami i koła 17” Formula ze stopów lekkich. Twój Abarth wprost nie może się doczekać, aby pokazać Ci, co potrafi
w swoim naturalnym środowisku — na torze wyścigowym.

USIĄDŹ WYGODNIE, TOR JUŻ CZEKA

Ciesz się maksymalnymi osiągami na każdym torze za kierownicą 595 Pista, korzystając z kokpitu inspirowanego samochodami wyścigowymi. Poczuj przypływ adrenaliny: obite nowoczesnym materiałem, sportowe fotele z regulacją wysokości, tablica przyrządów z
7-calowym kolorowym ekranem TFT, zaawansowany tryb sportowy i pokryta skórą kierownica ze wskaźnikiem położenia do jazdy na wprost.

WYŚCIGOWE DNA W KAŻDYM DETALU

... bo na starcie liczy się każdy szczegół. Nowy Abarth 595 Pista łączy twardy charakter z duchem wyścigów,
a szczegóły wyposażenia, takie jak klamki
z tytanowym wykończeniem i obramowania emblematów doskonale podkreślają jego wyścigowe DNA.
DOSKONAŁY UKŁAD HAMULCOWY

Układ hamulcowy Abarth oznacza maksymalne bezpieczeństwo, dlatego nie musisz się ograniczać. Wentylowane
i nawiercane tarcze przednie Ø284 x 22
i nawiercane tarcze tylne Ø240 x 11 mm gwarantują skuteczne hamowanie
w każdej sytuacji.

UCONNECT™

Miej osiągi zawsze pod kontrolą. Udostępniaj swoje wyniki przyjaciołom. Nowy system Uconnect™ z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości umożliwia konfigurację ustawień dźwięku i samochodu. Z obsługą Bluetooth®, radia cyfrowego DAB i z 6 głośnikami. System Uconnect™ LIVE z
7" ekranem HD jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™, dzięki czemu łatwo połączysz iPhone’a lub urządzenie
z systemem Android do swojego Abartha 595 Pista.

TYLNE ZAWIESZENIE KONI
Z TECHNOLOGIĄ FSD

Tylne zawieszenie Koni z technologią FSD sprawia, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Zwiększona przyczepność, niezwykła precyzja prowadzenia oraz stabilność podczas jazdy zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach.TELEMETRIA I POMIAR CZASU OKRĄŻENIA NA TWOIM EKRANIE

Zachowuj swoje osiągi i monitoruj postępy. System Uconnect™ z 7" ekranem HD LIVE umożliwia użytkownikom dostęp do najważniejszych aplikacji na urządzeniach z systemem Android dzięki technologii Android Auto™ lub na iPhone’ach dzięki CarPlay. System telemetryczny Abarth Telemetry umożliwia sprawdzanie swoich umiejętności na najsłynniejszych światowych torach wyścigowych i trasach niestandardowych.WIATR WE WŁOSACH

W tym samochodzie możesz poczuć tor na dwa sposoby: w sportowym kokpicie albo
z wiatrem we włosach. Sam zdecyduj jak będzie — Abarth 595 Pista Cabrio
z elektrycznie otwieranym miękkim dachem. Poczuj wolność na drodze.Zobacz Video test Abarth 595 Pista

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Karta Ratownicza