Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

595 Turismo

595 Turismo

WYRUSZ W PODRÓŻ DLA CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI
Z JAZDY

Abarth 595 Turismo łączy sportowy charakter z elegancką stylistyką poprzez nowy pakiet aerodynamiczny, 17-calowe felgi oraz podwójny chromowany wydech. W Turismo z silnikiem 1.4 T-Jet 165KM, turbosprężarką Garret i amortyzatorami KONI, możesz wyszaleć się na torze i zadać szyku na miejskich bulwarach. Zawsze będziesz krok przed innymi.

 OBRĘCZE TURISMO 17”

Obręcze Turismo 17” ze stopów metali lekkich są 7% lżejsze, a ich kształt zapewnia o 50% lepszą wentylację hamulców. Ułatwia to przeniesienie mocy na asfalt oraz poprawia efektywność pracy układu hamulcowego. Najlepsze osiągi to prawdziwy charakter Abartha.SYSTEM UCONNECT™

Nowe 595 Turismo oferuje w standardzie topowy system multimedialny UConnect z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, nawigacją i tunerem DAB. Łączność zapewnia Bluetooth, port USB i Android Auto / CarPlay oraz Uconnect Live. Dzięki funkcjom telemetrycznym Abarth możesz poznać swój styl jazdy i udoskonalić go.SILNIK 165 KM

Silnik o mocy 165 KM i momencie obrotowym 230 Nm przy 3000 obr./min (tryb sportowy) zapewnia jeszcze lepsze osiągi dzięki nowej turbosprężarce Garrett. Przyspieszenie 0-100 km/h w 7,3 sekundy i prędkość maksymalna 218 km/h robią wrażenie.


NOWY SZARY KOLOR

Nie tylko osiągi i przyjemność: Abarth zawsze jest również świadomy stylu. Matowy kolor Szary Ashalt to nowość w 595 Turismo. Efektowny lakier jeszcze mocniej podkreśla sylwetkę nadwozia, aby ekskluzywny charakter Turismo był jeszcze bardziej lepiej widoczny./p>


 


PODWÓJNY CHROMOWANY WYDECH

Silnik Abartha brzmi fantastycznie. Dźwięk wydobywa się z dedykowanego wydechu z dwoma chromowanymi końcówkami. Wciśnij gaz do dechy i wypełnij przepustnicę – niech jadący za Tobą usłyszą potężny ryk typowy dla samochodów Abarth.ROZWINIĘTA AERODYNAMIKA

Każdy szczegół opracowano z myślą o osiągach: nowe wloty powietrza w zderzaku powodują lepszy dopływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne nakładki, dyfuzor i tylny spoiler pomagają utrzymać samochód w idealnym torze jazdy.NOWY CZARNY DACH

Bardziej wyrazisty charakter. Dopasuj 595 Turismo do siebie. Wybierz ulubiony kolor nadwozia Abartha i wyróżnij się z tłumu dzięki opcji czarnego dachu dla Twojego 595.


PAKIET TURISMO

Abarth Turismo to osiągi i wyrazisty styl, a dzięki pakietowi Turismo w standardzie staje się jeszcze bardziej bezpieczny. Czujniki światła i zmierzchu automatycznie włączą wycieraczki i światła w zależności od panujących warunków, a tylne czujniki parkowania pozwolą Ci zaparkować bez żadnego ryzyka.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Mam wypadek Karta Ratownicza