595 Turismo

PO PROSTU SIĄDŹ ZA KIEROWNICĄ I SIĘ PRZEKONAJ

Styl: felgi Granturismo 17’’ oraz czerwone zaciski hamulcowe, podwójne chromowane rury wydechowe. Wydajność: 1.4 Turbo T-Jet 165 KM z turbosprężarką Garret i tylnymi amortyzatorami Abarth autorstwa Koni.Sportowy charakter czy stylistyka? Nie musisz już wybierać – teraz masz i jedno, i drugie.PRAWDZIWY DŹWIĘK ABARTH

Dźwięk silnika Abarth brzmi fantastycznie. Udoskonala go podwójny wydech Abarth ze stali chromowanej. Wypełnij przepustnicę - niech jadący za Tobą usłyszą potężny ryk typowy dla wszystkich pojazdów Abarth.

ROZWINIĘTA AERODYNAMIKA

Każdy szczegół opracowano z myślą
o osiągach: nowe boczne wloty powietrza
w tylnym zderzaku powodują zwiększony przepływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne spojlery oraz spojler tylny pomagają utrzymać samochód na drodze.

PRZEDE WSZYSTKIM STYL

Doskonałość tkwi w szczegółach, a suma tych szczegółów - takich jak nowe satynowe chromowane wykończenia oraz 10 kolorów nadwozia do wyboru (w tym pastelowych, metalicznych i perłowych lakierów) - sprawia, że nowy 595 Turismo staje się wyjątkowy.


SILNIK TURBO T-JET O MOCY 165 KM

Silnik 165 KM to czysta moc
i maksymalny moment obrotowy 230 Nm przy 3000 obr./min (tryb sportowy) dzięki nowej turbosprężarce Garret, maksymalna prędkość 218 km/h
i przyspieszenie 0–100 km/h w 7,3 s. Dostępny ze zautomatyzowaną skrzynią sekwencyjną z łopatkami zmiany biegów, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć czas zmiany biegów. Czy to wszystko istnieje? Tak. I nazywa się nowy Abarth 595 Turismo.

POLIELIPTYCZNE REFLEKTORY PRZEDNIE

Nowe przednie i tylne klastry reflektorów, światła dzienne z pozycyjnymi LED jako wyposażenie standardowe. Reflektory ksenonowe są dostępne opcjonalnie.

NOWA SPORTOWA STYLISTYKA

Przód został przebudowany - ma powiększony wlot powietrza, co zapewnia lepsze chłodzenie silnika (+18% wydajności chłodniczej). Poprawiono osiągi i kulturę pracy silnika.
NOWE FELGI ZE STOPÓW LEKKICH

Aluminiowe felgi 17” nowego Granturismo są o 7% lżejsze, pasują do opon 205/40, mają o ponad 50% większą powierzchnię wentylacji, co ułatwia usuwanie ciepła
i pracę układu hamulcowego. Prawdziwa elegancja i sportowy charakter Abarth.

UCONNECT™

Standardowe radio Uconnect™
z ekranem dotykowym 5” i usługami Uconnect Live w wyposażeniu standardowym (na żądanie również wbudowana nawigacja i DAB). Uconnect™ 7” HD to szybka platforma wraz z ekranem o wysokiej rozdzielczości, nawigacją i cyfrowym radiem DAB - dostępna po raz pierwszy w tej gamie. System Uconnect 7” HD wyposażony jest w ekran o wysokiej rozdzielczości. Dzięki telemetrii Abarth służącej do śledzenia pojazdu na fabrycznie ustalonych trasach możesz poznać swój styl jazdy i poprawić go.

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE

Skórzana kierownica, ciemnoszara deska rozdzielcza kontrastująca z satynowo chromowanym wykończeniem kabiny
i starannie wykończonymi sportowymi siedzeniami z czarnej skóry,
w doskonałym stylu 595 Turismo - to wszystko podkreśla sportowy charakter Abartha i zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy włoskim Granturismo.DRUGI POZIOM: DWUKROTNOŚĆ WYNIKÓW

Abarth 595 Turismo konkuruje pod dwoma względami: stylu i mocy. W standardzie: felgi Granturismo 17’’ oraz czerwone zaciski hamulcowe i podwójne chromowane rury wydechowe A pod spodem 1.4 Turbo T-Jet 165 KM z turbosprężarką Garret i tylnymi amortyzatorami Abarth autorstwa Koni.Sportowy charakter czy stylistyka? Nie musisz już wybierać - teraz masz i jedno, i drugie.ODKRYJ 595 TURISMO RÓWNIEŻ W WERSJI HATCHBACK

Mechaniczne i techniczne rozwiązania wyścigowe sprawiają, że Abarth jest wyjątkowy. Dzięki naszemu know-how model 595 zawsze jest o krok do przodu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Karta Ratownicza