595 Elaborabile

PODEJMIJ WYZWANIE

Wsiądź i przekonaj się. W nowym modelu Abarth 595 wszystko zostało ulepszone, dzięki czemu przewyższa on Twoje oczekiwania.Chwyć za kierownicę i włącz się do akcji: to Ty decydujesz o swoich osiągach.WIDOCZNY PODWÓJNY WYDECH ABARTH ZE STALI CHROMOWANEJ

Dźwięk silnika Abarth brzmi fantastycznie. Udoskonala go podwójny wydech Abarth ze stali chromowanej. Wypełnij przepustnicę – niech jadący za Tobą usłyszą potężny ryk typowy dla wszystkich pojazdów Abarth.

ROZWINIĘTA AERODYNAMIKA

Każdy szczegół opracowano z myślą
o osiągach: nowe boczne wloty powietrza w tylnym zderzaku powodują zwiększony przepływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne osłony, spoiler oraz tylny zwiększają aerodynamikę podczas jazdy.

ROZPOZNAWALNY STYL

Doskonałość tkwi w szczegółach, a suma tych szczegółów – takich jak nowe satynowe chromowane wykończenia oraz 10 kolorów nadwozia do wyboru (w tym pastelowych, metalizowanych i perłowych lakierów) – sprawia, że Abarth 595 staje się wyjątkowy.


SILNIK 1.4 TURBO T-JET O MOCY 145 KM

1.4 Turbo T-Jet, 4 cylindry w układzie rzędowym, moc 145 KM i maksymalnie 206 Nm przy 3000 obr./min. Silnik 595 może rozpędzić samochód do 210 km/h
z przyspieszeniem 0–100 km/h w 7,8 s. To Ci nie wystarczy? Spokojnie, to dopiero początek.

NOWA SPORTOWA STYLISTYKA

Przód został przebudowany – ma powiększony wlot powietrza, co oznacza lepszą kontrolę nad nagrzewaniem komory silnika i wzrost wydajności chłodniczej o 18%. Poprawiono osiągi
i kulturę pracy silnika, nawet na wypadek ekstremalnego tuningu rajdowego. Nowy tylny sportowy dyfuzor możesz dostosować do swoich upodobań dzięki trzem nowym zestawom kolorystycznym: białemu, czerwonemu i czarnemu.

NOWE WNĘTRZA

Skórzana kierownica, deska rozdzielcza
w kolorze nadwozia z nowym satynowo chromowanym wykończeniem i starannie wykończone sportowe fotele Abarth – wszystkie elementy podkreślają sportowy charakter i styl Abartha.
SPECJALNY UKŁAD HAMULCOWY

Specjalny układ hamulcowy Abarth zapewnia maksymalne bezpieczeństwo
i pozwala na uzyskanie najlepszej skuteczności dzięki nowym wentylowanym tarczom przednim Ø 284 mm x 22 oraz tarczom tylnym Ø 240 mm x 11.

UCONNECT™

Nowy system Uconnect™ z 5-calowym ekranem dotykowym umożliwiający konfigurację ustawień dźwięku
i samochodu, z integracją poleceń z kierownicy za pośrednictwem Bluetooth®
i komend głosowych pozwala na bezpieczne posługiwanie się telefonem
i transmisjami audio, a nawet słuchanie muzyki bezpośrednio ze smartfonu. Ponadto dzięki usługom Uconnect™ Live model Abarth 595 staje się jeszcze bardziej towarzyski. Dodatkowo, wybierając wersję Uconnect™
z większym, 7-calowym ekranem, otrzymasz w prezencie pakiet Mopar® Map Care, który umożliwia bezpłatną aktualizację map co trzy miesiące przez najbliższe trzy lata.

NOWY SPORTOWY KOKPIT

Nowa ścięta kierownica sportowa ze wskaźnikiem położenia do jazdy na wprost. Dostosuj styl jazdy za pomocą przycisku Sport: zwiększenie maksymalnego momentu obrotowego, regulacja kalibracji układu kierowniczego
i pedału gazu. Ponadto zestaw wskaźników TFT przełącza się na konfigurację rajdową.PIERWSZY POZIOM GOTOWI DO STARTU? START!

Abarth 595 to model startowy dla osób, które chcą wejść do świata Abarth.
1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM, kontrola przekazania momentu obrotowego, tryb sportowy w standardzie, nowe satynowo chromowane wykończenia. Czas się zabawić. Na poważnie.
UWOLNIJ MOC

Ciesz się wolnością na drodze. Opuść dach, wrzuć pierwszy bieg i zacznij zabawę. Nowy Abarth 595 Cabrio z elektrycznie otwieranym miękkim dachem sprawi, że poczujesz wiatr we włosach.Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Karta Ratownicza