695 Rivale

ABARTH 695 RIVALE

Abarth 695 Rivale to efekt współpracy firm Abarth i Riva. Limitowana, numerowana specjalna seria łącząca tradycje i innowacyjność dwóch wielkich włoskich marek.
Na wodzie i na drodze - każda trasa dostarczy niezapomnianych wrażeń.UKŁAD WYDECHOWY AKRAPOVIČ

Odgłos pracy silnika Abartha 695 Rivale to symfonia wyrażająca charakter tego samochodu. Układ wydechowy Akrapovič podkreśla wyrafinowaną estetykę
i pozwala uzyskać znakomite osiągi. Kiedy energia zamienia się w piękno, nie sposób pozostać obojętnym.

SILNIK 1.4 T-JET 180 KM

Z takim silnikiem zew przygody jest silniejszy niż kiedykolwiek. Legendarna determinacja Abartha spotyka się
z ponadczasową finezją marki Riva.

IDEALNI PARTNERZY: KONI, EIBACH I BREMBO

Czarne zaciski hamulcowe Brembo zapowiadają wysokie osiągi i precyzję działania układu, a przy tym wyróżniają się niekonwencjonalną elegancją. Zawieszenie Koni gwarantuje doskonałe trzymanie się drogi i właściwości jezdne oraz stabilność. Technologia Eibach pozwala na dopasowanie charakterystyki zawieszenia do obciążenia.Fascynujące piękno.


EKSKLUZYWNY KOLOR NADWOZIA

Ekskluzywne odcienie błękitu i szarości Riva przedzielono akwamarynową linią. Cienka kreska oddziela dwa kolory, jak linia horyzontu między niebem a drogą. Abarth 695 Rivale łączy wszystkie żywioły w pięknym i harmonijnym stylu.

HOŁD ZŁOŻONY ESTETYCE
I JAKOŚCI

Tył Abartha 695 Rivale, ozdobiony charakterystycznym logo, jest wyraźnie inspirowany żeglarstwem. Abarth 695 Rivale emanuje pięknem i elegancją
z każdej perspektywy.

NAJELEGANTSZY ABARTH
W HISTORII

Deska rozdzielcza z włókna węglowego, pedały ze stali nierdzewnej i karbonowe detale tworzą przyjemną estetykę wnętrza. Niebieska skórzana tapicerka stanowi stylową oprawę podróży.Opcjonalny pakiet mahoniowy obejmuje nakładkę deski rozdzielczej, kierownicę z oznaczeniem położenia do jazdy na wprost, osłony progów i rękojeść dźwigni zmiany biegów.
LUKSUS NA POKŁADZIE

Kierowcę wita specjalny ekran Splash, podkreślający wyrafinowaną elegancję starannie przemyślanych detali. Jednym
z atrybutów luksusu jest technologia -
a Abarth 695 Rivale jest naprawdę luksusowy.

RADIO UCONNECT™ 7”

Abarth 695 Rivale jest wyposażony
w innowacyjny radioodtwarzacz Uconnect™ z 7‑calowym ekranem, kompatybilny z Android Auto™ i Apple CarPlay. Używając prostego interfejsu dotykowego lub poleceń głosowych, kierowca może przeglądać mapy, włączać muzykę, oraz telefonować i komunikować się przez wiadomości tekstowe bez przerywania obserwacji drogi.

JAKOŚĆ W KONTAKCIE
Z DROGĄ

Urok Abartha 695 Rivale to zasługa starannego doboru detali. Wykończenia
w kolorze matowego chromu i szare błyszczące 17‑calowe koła Supersport nadają mu elegancji, która sprawia, że każda podróż staje się ponadczasowym estetycznym przeżyciem.
LIMITOWANA EDYCJA, NIEOGRANICZONE EMOCJE

Abarth 695 Rivale wyróżnia się na drodze jak żaden inny samochód. Limitowana numerowana tabliczka przymocowana takimi samymi wkrętami, jakie są stosowane przy budowie jachtów Riva, to tylko jedna z wielu cech potwierdzających podwójny, sportowo-elegancki charakter tego samochodu.

ABARTH I RIVA

Carlo Abarth i Carlo Riva to kultowe postaci toru wyścigowego i regat. Każdy
z nich ma na koncie wiele międzynarodowych rekordów
i wspaniałych zwycięstw. Podobne kariery stały się inspiracją dla modelu odzwierciedlającego trzy fundamentalne filary: tradycję, elegancję i innowacyjność. Efekt spotkania marek Abarth i Riva to perfekcyjne i harmonijne połączenie wyrafinowania i osiągów.

PODOBIEŃSTWO DWÓCH NIEZWYKŁYCH HISTORII

Sukcesy Rivy w latach 20. i 30. oraz Abartha w latach 50. i 60. stały się fundamentem, na którym założyciele obu słynnych marek zbudowali swój sukces. Ich ścieżki krzyżują się także w dziedzinie stylu. Zamiłowanie Carlo Abartha do silników wysuniętych za tylną oś - na wzór silników za rufą łodzi - jest widoczne
w wielu klasycznych modelach.NIGDY NIE PŁYŃ Z WIATREM ZAWSZE BĄDŹ LIDEREM

Każda droga przywita Cię innymi kolorami, zapachami i dźwiękami. Twoja podróż stanie się niezapomnianym, sugestywnym obrazem, który pozostanie z Tobą na zawsze. Jadąc Abarthem 695 Rivale, oddychasz czystymi emocjami.Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Karta Ratownicza