Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

O firmie

O firmie

Abarth Euromobil to salon samochodowy Abarth w Warszawie, znajdujący się przy Trasie Toruńskiej obok Ronda Łabiszyńska.

Euromobil należy do Grupy PGD - pierwszej polskiej grupy dealerskiej, pioniera wielomarkowości w Polsce. Dzięki temu można nazwać go salonem nowoczesnym, czerpie on bowiem z wieloletnich doświadczeń kilkunastu salonów samochodowych w Polsce. Te doświadczenia i najwyższe standardy jakości obsługi pozwalają na precyzyjne poznanie oczekiwań klientów i profesjonalne spełnienie ich wymagań. Euromobil jest jednocześnie pierwszym w Polsce salonem sprzedaży samochodów marki Abarth, urządzonym zgodnie z rozwiązaniami stylistycznymi opracowanymi przez włoski koncern we współpracy z firmą IKEA.

Oferta Euromobilu obejmuje pełną gamę modeli samochodów marki Abarth we wszystkich dostępnych wersjach napędu i konfiguracjach wyposażenia. Dzięki temu salon Abarth Euromobil dostosowuje się do zróżnicowanych potrzeb swoich Klientów, zapewniając im także pełne i profesjonalne wsparcie w całym procesie wyboru, zamówienia i wydania auta, uwzględniając także późniejszą obsługę posprzedażową.

Abarth Euromobil to salon samochodowy zlokalizowany na pierwszym piętrze, w którym na Klinetów czekają samochody osobowe tej włoskiej marki. Na osoby, które są zainteresowane zakupem prywatnym auta, a także na przedsiębiorców, czekają tam specjalnie przeszkoleni doradcy.

Jako członek i założyciel Związku Dealerów Samochodowych, jesteśmy zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania Kodeksu Etycznego, w którym zawarte są postanowienia zgodne z zasadami dobrych obyczajów handlowych.

Zapraszamy do salonu Abarth Euromobil!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Mam wypadek Karta Ratownicza